Cennik usług ślubnych

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Pakiet złoty - 2.800 zł.

Fotografia ślubna od przygotowań do 1 w nocy, plener ślubny w inny dzień, 3 fotoksiążki jedna formatu 30×30 z 14 projektami oraz dwie dla rodziców formatu 20×20 z 8 projektami, pen drive ze wszystkimi zdjęciami ślubnymi, galeria zdjęć w internecie (możliwość pobrania zdjęć przez gości)

Pakiet platynowy - 3.300 zł.

Fotografia ślubna od przygotowań do 1 w nocy, plener ślubny w inny dzień, 3 fotoksiążki jedna formatu 30×30 z 14 projektamioraz dwie dla rodziców formatu 20×20 z 8 projektami, portret na płótnie 50×70, wydruk 50 zdjęć formatu 10×15 na weselu, pendrive ze wszystkimi zdjęciami ślubnymi, galeria zdjęć w internecie (możliwość pobrania zdjęć przez gości)

VIDEO

Pakiet złoty - 2.400 zł.

Filmuje wesele 1 kamerzysta, 2 lustrzankami (jedna na statywie) gimbal, DRON,GO PRO, rejestrator dźwięku, materiał na pen drive

Pakiet złoty poszerzony - 3 000 zł.

Filmuje wesele 1-2 kamerzystóW (na 2 lustrzanki filmujemy od przygotowań do 1-go tańca czyli najważniejsze momenty), 2 lustrzankami, gimbal, DRON, GO PRO, rejestrator dźwięku, materiał na pen drive

Pakiet platynowy - 3.500 zł.

Filmuje wesele 2 kamerzystów, 2 lustrzankami, gimbal, DRON, GO PRO, rejestrator dźwięku, materiał na pendrive

Podziękowania dla rodziców - 700 zł.

Podziękowania dla rodziców to bardzo wyjątkowy i wzruszający moment wesela, podczas którego Para Młoda najczęściej mówi wspólnie przygotowany wcześniej tekst.
Polecamy filmowe podziękowania dla rodziców. Jest to niezwykły i wyjątkowo wzruszający sposób podziękować swoim ukochanym rodzicom za wszystkie te lata opieki i przygotowania do życia. Taki 3-5 minutowy klip wideo w filmowym stylu wraz z sesją narzeczeńską jest realizowany wcześniej przed weselem według wspólnie starannie przygotowanego scenariusza. Wasz teledysk z podziękowaniami ślubnymi puszczany jest podczas wesela na początku podziękowań dla rodziców.
Film dostajecie na 3 kopiach płyt DVD oraz jako plik mp4, dla siebie i w prezencie dla kochanych rodziców.

Wszystkie pakiety video zawierają filmowanie wesela od przygotowania u panny i pana młodego, błogosławieństwo, ceremonię w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, przyjęcie weselne, zabawę weselną.
Zmontowany film z wesela trwa ok. 60 minut zawiera: zwiastun z całej uroczystości weselnej, kilka przerywników pod muzykę (np. krojenie tortu, plener ślubny), teledysk z wesela.